Tarihçe

1980’den Günümüze

We have a long and proud history givin emphasis to environment social and economic outcomes to deliver places that respond too the complex global forces shaping our future.

Misyon & Vizyon

Vizyon, görülemez olan şeyleri görebilme sanatıdır.

Ülke içinde ve dışında; projelerimiz, yatırımcılarımıza ve yapıların son kullanıcılarına fayda sağlayacak çözümler içerir.

Doğal kaynakları verimli kullanmanın, iş gücü niteliğini arttırmanın ve zamanı ekonomik şekilde kullanmanın yollarını arar ve her defasında yeni düşünce ve hareket yolları keşfederiz. Yıllar boyu medeniyete hizmet edecek binalar, yollar ve sanat eserleri; uzun ömürlü, dayanıklı, ergonomik ve göz kamaştırıcı estetiğe sahip olmalıdırlar.

Biz bu ağır sorumluluğun farkındayız.

Dülger’de böyle bir sorumluluğu, irade ve kararlılıkla taşıyabilmenin ilk şartı doğru bilgidir. Ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklerin, güncel gelişmelerin ve teknolojinin sektörümüze ve çekirdek iş kollarımıza kazandırdığı yenilikleri yakından izleyerek bilgimizi canlı ve genç tutarız. Her projede doğru, faydalı ve rasyonel fikirleri üretebilmemizin altında bu nüans yatar.

Üstün iş gücümüzle ülkemize ve insanlığa hizmet etme kararlılığımızdan vazgeçmeyecek ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Dülger A.Ş. olarak verdiğimiz her sözü istisnasız tutmaya devam edeceğiz.

Her fabrika bir kaledir. Gazi M. Kemal Atatürk

Değerlerimiz

Mükemmelliği aramak, kendinizi motive etmenin tek yoludur.

Ölçek ayrımı olmaksızın her kurum çalışanlarına nüfuz eder, yaşam alışkanlıklarını, konulara bakış açılarını, olayları ve sorunları ele alış biçimini, problem çözme metotlarını değiştirir, biçimlendirir.

Dülger çalışanları, bu bünye içine girdikleri andan itibaren, bir aile mevhumuyla, eksilmeden süren bir güven ortamı içinde yaşadıklarının farkına varırlar.

İlk günden itibaren temel değerlerimizin; yenilikçilik, mükemmeliyetçilik ve çalışkanlık olduğunu bilirler. Çalışma hayatı boyunca açık yüreklilikle fikirlerini ortaya koyabilir ve bunları uygulama imkanı elde edebilirler. Bu, bize öz motivasyonu yüksek, kurum kültürü oluşmuş bir çalışan profili sağlar.

Kalite Politikamız

Kalite bir eylem değil, bir alışkanlıktır.

Akreditasyon, ulusal veya uluslararası kuruluşlar tarafından laboratuvarların, muayene ve belgelendirme kuruluşlarının ulusal ve uluslararası kabul görmüş teknik kriterlere göre değerlendirmesi, yeterliliğinin onaylanması ve düzenli aralıklarla denetlenmesidir.

Bu bilinçle;

  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği
  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Sertifikalarına sahibiz.

Dülger İnşaat

25 yıllık bir
tecrübe ile sizlere
hizmet veriyor.

25 yıldır çalışıyor, öğreniyor ve sizler için daha iyi projeler oluşturmak için kendimizi geliştiriyoruz.

0+
Tamamlanan Proje
0+
m² İnşaa Edilen Alan
0+
Yıllık Deneyim
0+
Ekip Üyesi